27.04.2014 - Polsko - Wroclaw


1. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni III grupy. (14
1.(6)SPRING(POL), ž.Pavlíček
2.(5)SWINGER(POL), ż.R. Ganczew-­Pancze
3. Karlin
4. Dee
5. Nickitina
6. Tora

2. Międzynarodowa gonitwa z płotami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (3000m) 1/2
1. ACER(POL), 6 ž. Marek Stromský 8 Popelka 2 Stanislav  
2. IVO(GB), 5 Rostislav Benš 7  
3. LEADING LIGHT(POL), 5 R. Ganczew-Panczew 6  
4. DESSON(ITY), 5 ž. Jaroslav Myška 3 Olehla Čestmír, MVDr.  
5. KREWETKA(GB), 5 A. Chopyk 9  
ZN SOKOL(CAN), 7 ž. Josef Bartoš 2 3 Wroblewski Grzegorz Witold  

2. Międzynarodowa gonitwa z płotami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (3000m) 2/2
1. ACER(POL), 6 ž. Marek Stromský 8 Popelka 2 Stanislav  
2. IVO(GB), 5 Rostislav Benš 7  
3. LEADING LIGHT(POL), 5 R. Ganczew-Panczew 6  
4. DESSON(ITY), 5 ž. Jaroslav Myška 3 Olehla Čestmír, MVDr.  
5. KREWETKA(GB), 5 A. Chopyk 9  
ZN SOKOL(CAN), 7 ž. Josef Bartoš 2 3 Wroblewski Grzegorz Witold  

3. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni III grupy, które nie biegały. (1600)
1. Immon  ž.Jakub Pavlíček
2. Uczitelka Tanca ž.K. Barboríková
3. Great Magic
4. Duma
5. Maxi
6. Nicaro
7. Novata
8. Sweet Star

4. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich koni, które nie biegały w gonitwie przeszkodowej. (3600 m)
1. LUMPIK(FR*), 4 ž. Josef Bartoš 2 5 Wroblewski Grzegorz Witold  
2. SELLO(POL), 4 ž. Marek Stromský 3  
3. SILVER STAR(POL), 4 ž. Thomas Boyer 2  
4. ZINEDINE(POL), 4 A. Chopyk 1  
5. URA URA(POL), 4 Michal Kubík 8  
ZN TORGON(POL), 4 Rostislav Benš 3 Složil Pavel

5. Gonitwa dla 4-­‐letnich i starszych koni III grupy. (1600m)
1. Crucis Abbey
2. Pinotage
3. Hiszpan
4. Amadora
5. Nokaina
6. Scott
7. Khole
8. Nerona
9. Happy Day
10. Jedi
11. Słowacja
12. Eria
13. Mallory

6. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (4000m) 1/2
1. BLESK(USA), 8 ž. Josef Bartoš 2 8 Wroblewski Grzegorz Witold  
2. SZTORM(POL), 5 Rostislav Benš 2 Složil Pavel  
3. TARANT(IRE), 5 ž. Marek Stromský 6 Popelka 2 Stanislav  
4. HABANA(POL), 5 A. Chopyk 4  
5. ELLA(AUT), 6 ž. Thomas Boyer 1  
6. KRAB(GB),6 A.Čmiel 5
8. REAPER(GER*), 5 ž. Jaroslav Myška 10 Olehla Čestmír, MVDr.  
ZN NEICER(POL), 6 Jakub Kocman 9 Sůrová Pavlína  

6. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich i starszych koni.(4000m) 2/2
1. BLESK(USA), 8 ž. Josef Bartoš 2 8 Wroblewski Grzegorz Witold  
2. SZTORM(POL), 5 Rostislav Benš 2 Složil Pavel  
3. TARANT(IRE), 5 ž. Marek Stromský 6 Popelka 2 Stanislav  
4. HABANA(POL), 5 A. Chopyk 4  
5. ELLA(AUT), 6 ž. Thomas Boyer 1  
6. KRAB(GB),6 A.Čmiel 5
7 PERSEI Z.Lica      
8. REAPER(GER*), 5 ž. Jaroslav Myška 10 Olehla Čestmír, MVDr.  
ZN NEICER(POL), 6 Jakub Kocman 9 Sůrová Pavlína  

7. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni wyłącznie III grupy. (2000m)
1. SCEO(POL) ž. Jakub Pavlíček 4
  2. Normana
3. Tuchola
4. Tirana
5. Daghana
6. Ari
 

8. Fotoreport
 

 

 

 

 

 

Fotografie jsou chráněny autorským zákonem, informujte mě o použití. © 2006 Romana Nevěřilová Bc.
CSS Templates